نوآوری در خدمات

شرکت مهرگان با اطمینان آماده ارایه بهترین گزینه ها از مواد انتخابی شماست و همواره تلاش میکند تا رضایت کامل مشتریان خود را در براورده کرده و به نیاز های آنان جامه عمل بپوشاند. در مجموعه مهرگان خدمات مختلفی همچون پشتیبانی، تحقیق و توسعه، آزمایش و تست مواد و ارزیابی آنها جهت پیشنهاد جایگزین ارایه می گردد تا مشتریان از توانایی انتخاب بهترین مواد برای خط تولید یا پروژه های آتی خود برخوردار باشند.

تامین منابع و پشتیبانی مالی

 

این شرکت دارای سابقه ای طولانی در امر واردات و صادرات از اروپا و آسیا است. تامیین کنندگان طرف قرارداد ما همگی از تولید کنندگان صاحب نام دنیا و برندهای معتبر جهانی و همچنین شرکتهای تخصصی تولید مواد شیمیایی می باشند. حفظ موجودی انبار برای کالاهای پر مصرف و انعقاد قرارداد های تامین مستقیم و  پایا با اکثر این تامین کنندگان از سیاست های کاربردی این مجموعه به شمار می رود. با این حال این آمادگی وجود دارد تا بنا به درخواست مشتریان خود در پیدا کردن جایگزین های منتخب آنان مثمر ثمر واقع شده و دسترسی به هر تامین کننده ای در سطح جهان را فراهم آوریم.

با شرکت مهرگان طیف گسترده ای از راه کارهای مالی در پیش روی مشتریان است ، این راهکار ها شامل پرداخت های ریالی و ارزی در داخل و همچنین انجام تراکنشهای مالی در مناطق مختلف جهان و به ارزهای گوناگون می باشد. همچنین امکان ارائه انواع ضمانت نامه های بانکی داخلی نیز وجود دارد.

لجستیک بین المللی

تجربه و تخصص طولانی در امر لجستیک ما را قادر ساخته است تا محموله ها را از طرق گوناگون (جاده ای، ریلی، دریایی و ترکیبی) تحویل مشتریان خود داده و خدمات خود را بطور مستمر و بدون وفقه در سالیان متمادی حتی در شرایط تحریمی به آنان  ارائه دهیم.

شرکت مهرگان در ساماندهی و حمل نقل محموله های خود از همکاری شرکت های معتبر و با سابقه در این امر برخوردار است. خدمات جامع ما در این حوزه  شامل حمل و نقل محموله های خطرناک ، گازی، مایع فله، یخچالی، مواد خاص، شکننده و حساس و همینطور ارائه خدمات انبارداری و حمل ونقل انواع تانکر می باشد.